KARIÉRA

Hledáme do svého týmu kolegyni/kolegu na pracovní pozice: SENIOR ÚČETNÍ

SENIOR ÚČETNÍ / Samostatný účetní

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetnictví v programu Helios Orange
  • Závěrkové operace, inventarizace účtů, výkazy, příloha k účetní závěrce, výroční zpráva, apod.
  • Sestavování přiznání DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení,
  • Sestavování podkladů pro DPPO, podklady pro audit
  • Sestavování podkladů pro výkaz Intrastat
  • Sestavování podkladů pro financování
  • Komunikace a spolupráce s auditorem i s finančním úřadem
  • Spolupráce na přípravě reportingu pro vlastníky společností

Požadujeme:

  • Důslednost, pečlivost, spolehlivost a potřebu dotahovat věci do konce
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenost na pozici účetního minimálně 3 roky
  • Dobrá orientace v účetní a daňové legislativě
  • Dobrá znalost Excelu
  • Výhodou je znalost programu Helios Orange
  • Samostatnost, proaktivita, komunikativní schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr s možným nástupem ihned
  • Finanční ohodnocení - dle Vašich zkušeností
  • Možnost seberealizace a rozvoje
  • Mobilní telefon
  • Zázemí stabilní, zavedené a perspektivní společnosti

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici nás oslovte motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na email: a.orlova@gekkon.org