KARIÉRA

PROVOZNÍ KOORDINÁTOR/KA – MANAŽER/KA

Hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni (zaměření – prodej manipulační techniky, eshop)

Náplň práce:

  • Administrativa (realizace dokladů, fakturace, zajištění podkladů pro expedici, objednávání dopravy)
  • komunikace se zákazníkem – již realizované objednávky (znalost zboží)
  • Vyřizování a koordinace reklamací
  • Naskladňování zboží do systému
  • Komunikace se skladem, příprava podkladů pro denní expedici
  • Precizní interní komunikace (email)
  • Plnění úkolů vyplývajících z organizace objednávek
  • Dodržování interních procesů, dokumentace
  • Reportování

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel, Email)
  • Zodpovědnost za svěřenou agendu
  • Komunikaci na velmi dobré úrovni, trpělivost, tah na branku, nebát se mluvit
  • Týmové myšlení
  • Smysl pro koordinaci, strukturovanou systematickou práci, pořádek v dokladech
  • Odolnost vůči stresu a práci pod časovým tlakem
  • Zájem o osobní zdokonalování a učení
  • Pečlivost a časová loajálnost

Uvítáme:

  • Znalost práce ve skladových systémech
  • Znalost programu HELIOS

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické společnosti
  • HPP
  • Nové moderní pracovní prostření
  • Telefon
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Prostor pro vlastní invenci a nápady (osobní motivační ohodnocení)
  • Osobní přístup, přátelský kolektiv
  • Pracovní doba od 8 do 16h, pracoviště Pardubice

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici nás oslovte motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na email: info@eulift.cz

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PRODEJ MANIPULAČNÍ TECHNIKY

Hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni pro rozvoj obchodních příležitostí

Pro oblast:

  • Jižní Čechy
  • Severní Čechy

  • Aktivní prodej manipulační techniky v daném regionu
  • Vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
  • Péče o stálé a stávající zákazníky
  • Zpracování a nabídek
  • Sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka dle stanovených kompetencí a strategie společnosti

Uvítáme:

  • Praxi v oboru
  • Znalost regionu

Požadujeme:

  • Aktivní přístup v kontaktu se zákazníkem
  • Zodpovědnost
  • Řidičské oprávnění skupiny  B

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici nás oslovte motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na email: a.orlova@gekkon.org