Novinky

Malé vysokozdvižné vozíky

Naši vážení obchodní přátelé, nově nabízíme v naší firmě také speciálně upravené vysokozdvižné vozíky s nízkou výškou a vysokou výškou zdvihu. Jsou upraveny tak, aby se vešly do klasických dveří. Výška tohoto konkrétního vysokozdvižného vozíku je 1590 mm a jakou má výšku zdvihu? Na to vám rádi odpovíme, jsou to rovné 2 metry. Jeho nosnost je 1500 kg. Těchto skvělých pomocníků máme na našem skladě 26 ks, takže se nemusíte bát, že by na vás již nevyzbyl. Vozík hledejte pod pracovním názvem SYC1520.


Toto jsou naše lithiové baterie

Ano, čtete dobře. Vážení zákazníci, představujeme Vám naše lithiové baterie, které naše firma nabízí. Díky těmto lithiovým bateriím, které jsou určeny do vysokozdvižných vozíků, se snažíme bojovat proti ekologické zátěži. Snažíme se bojovat proti snížení uhlíkové stopy CO2. Kromě toho, že jsou tedy baterie šetrné k životnímu prostředí, tak jsou dále bezúdržbové, protože není třeba dolévat žádné kapaliny. Dále mají dlouhou životnost, šetří energii a jsou rovněž určené pro práci v nízké teplotě až do -25 stupňů. A také pozor, je možné je dobíjet kdykoli, není třeba, aby byla baterie zcela vybitá.


Naši referenční zákazníci, kterým dodáváme lithiové baterie

Naši milí přátelé, toto jsou naši referenční zákazníci, kterým dodáváme lithiové baterie z našeho společného podniku Heli Catl Battery Company. Je důležité zmínit, že v roce 2019 naše firma vyrobila a provozovala přes 1500 VZV s touto baterií.


Majetkový podíl

Vážení obchodní přátelé, je pro nás ctí Vám oznámit, že naše firma HELI se spojila s největším výrobcem lithiových baterií CATL. Koupením majetkového podílu v této firmě byl založen společný podnik na výrobu těchto lithiových baterií, který má název HELI CATL Battery Company.


Paletový vozík na PIN

Vážení obchodní přátelé, možná jste si již všimli, že nám šel do prodeje paletový vozík CBD20J-Li2. To ale nevadí, my bychom Vám jen rádi zdůraznili, že tento paletový vozík je výjimečný tím, že je na PIN. Jednoduše, před použitím vozíku je nutno zadat čtyřmístný PIN a až poté začne vozík fungovat. Je tedy velmi dobře zabezpečen. Navíc je vybaven nadstandardně tlačítkem "želva". Displej má velmi přehledně vyobrazenou kapacitu baterie a počet najetých motohodin.


Velké slevy na paletové vozíky s lithiovou baterií

Rádi bychom vás upozornili, že v naší firmě probíhají veliké slevy na paletové vozíky CBD15J-Li a CBD20J-Li2. První zmiňovaný je zlevněný z 36 900 Kč na 19 900 Kč bez DPH a to se vyplatí! A druhý zmiňovaný je zlevněn z 42 000 Kč na 28 000 Kč bez DPH. A to se vyplatí! Tak slevy nepropásněte! Paletové vozíky jsou vynikající pomocníci do firem, ale i do domácností. Pomohou vám hravě převést jakýkoli typ nákladu a o tom je důležité popřemýšlet.


Nový akumulátorový vozík

Naši milí zákazníci, rádi bychom vám představili jednu z našich dalších novinek - tentokrát to je akumulátorový vozík s boční výměnou baterie. Tento AKU vozík u nás naleznete pod názvem VE425GB. Vozík je vybaven AC technologií, je čtyřkolový s poháněním na přední kola. Ale hlavní je právě to vyměňování baterie, které je u tohoto typu opravdu velmi jednoduché - baterii naleznete v boku vozíku. Vyjmout baterii lze snadno pomocí otočných válečků - tyto válečky jsou v ceně vozíku!


Nový paletový vozík CBD20J-Li2

Naši obchodní přátelé, dovolte nám vás seznámit s naší novinkou, kterou je náš nový paletový vozík. Pokud byste si ho chtěli zakoupit, tak ho v našem e-shopu najdete pod názvem CBD20J-Li2. Tento paletový vozík je vynikajícím pomocníkem k naskladňování zboží, nebo samozřejmě pokud ho potřebujete pouze přemístit z místa na místo. Má elektrický zdvih, pojezd a spouštění vidlic. Jeho nosnost jsou 2 t. Vhodný je do menších provozů. Důležité je dodržovat zásadu používání na zpevněném povrchu!


Velikonoční přání

Krásné Velikonoce vám všem!


COVID-19

Dear business friends,

We would like to wish you good health and strong nerves in this insecure time. We believe that you are all right and healthy, and we will all survive this difficult time without major bad consequences, and most importantly, with no harm to health. All of us  at Gekkon International s.r.o.,  we take all measures regarding Covid-19 very seriously. We try to keep our service fleet in full operation, service technicians are equipped with masks and respirators, disposable gloves. We disinfect service cars carefully. We are being supported by our main Chinese supplier, HELI, who  is supplying us with protective equipment. Our advantage is flexibility and personal approach to every business and service action. We keep the company in full operation, in compliance with all safety regulations and we are always at your disposal. Our e-shop also works without  any restrictions and adheres to safety health measures. We are very pleased that you are loyal to us these days and place orders with us. We process your orders immediately. According to your request, we send the goods by a shipping company (of course, also cashless cash on delivery) or you can pick up the ordered goods in person during normal working hours. We are convinced that together we will survive this unpleasant time in good health!


1 2 3 4 5 ... 8
20-30 z 71