Novinky

Paletový vozík na PIN

Vážení obchodní přátelé, možná jste si již všimli, že nám šel do prodeje paletový vozík CBD20J-Li2. To ale nevadí, my bychom Vám jen rádi zdůraznili, že tento paletový vozík je výjimečný tím, že je na PIN. Jednoduše, před použitím vozíku je nutno zadat čtyřmístný PIN a až poté začne vozík fungovat. Je tedy velmi dobře zabezpečen. Navíc je vybaven nadstandardně tlačítkem "želva". Displej má velmi přehledně vyobrazenou kapacitu baterie a počet najetých motohodin.


Velké slevy na paletové vozíky s lithiovou baterií

Rádi bychom vás upozornili, že v naší firmě probíhají veliké slevy na paletové vozíky CBD15J-Li a CBD20J-Li2. První zmiňovaný je zlevněný z 36 900 Kč na 19 900 Kč bez DPH a to se vyplatí! A druhý zmiňovaný je zlevněn z 42 000 Kč na 28 000 Kč bez DPH. A to se vyplatí! Tak slevy nepropásněte! Paletové vozíky jsou vynikající pomocníci do firem, ale i do domácností. Pomohou vám hravě převést jakýkoli typ nákladu a o tom je důležité popřemýšlet.


Nový akumulátorový vozík

Naši milí zákazníci, rádi bychom vám představili jednu z našich dalších novinek - tentokrát to je akumulátorový vozík s boční výměnou baterie. Tento AKU vozík u nás naleznete pod názvem VE425GB. Vozík je vybaven AC technologií, je čtyřkolový s poháněním na přední kola. Ale hlavní je právě to vyměňování baterie, které je u tohoto typu opravdu velmi jednoduché - baterii naleznete v boku vozíku. Vyjmout baterii lze snadno pomocí otočných válečků - tyto válečky jsou v ceně vozíku!


Nový paletový vozík CBD20J-Li2

Naši obchodní přátelé, dovolte nám vás seznámit s naší novinkou, kterou je náš nový paletový vozík. Pokud byste si ho chtěli zakoupit, tak ho v našem e-shopu najdete pod názvem CBD20J-Li2. Tento paletový vozík je vynikajícím pomocníkem k naskladňování zboží, nebo samozřejmě pokud ho potřebujete pouze přemístit z místa na místo. Má elektrický zdvih, pojezd a spouštění vidlic. Jeho nosnost jsou 2 t. Vhodný je do menších provozů. Důležité je dodržovat zásadu používání na zpevněném povrchu!


Velikonoční přání

Krásné Velikonoce vám všem!


COVID-19

Dear business friends,

We would like to wish you good health and strong nerves in this insecure time. We believe that you are all right and healthy, and we will all survive this difficult time without major bad consequences, and most importantly, with no harm to health. All of us  at Gekkon International s.r.o.,  we take all measures regarding Covid-19 very seriously. We try to keep our service fleet in full operation, service technicians are equipped with masks and respirators, disposable gloves. We disinfect service cars carefully. We are being supported by our main Chinese supplier, HELI, who  is supplying us with protective equipment. Our advantage is flexibility and personal approach to every business and service action. We keep the company in full operation, in compliance with all safety regulations and we are always at your disposal. Our e-shop also works without  any restrictions and adheres to safety health measures. We are very pleased that you are loyal to us these days and place orders with us. We process your orders immediately. According to your request, we send the goods by a shipping company (of course, also cashless cash on delivery) or you can pick up the ordered goods in person during normal working hours. We are convinced that together we will survive this unpleasant time in good health!


Opatření Covid-19

Vážení obchodní přátelé,

chtěli bychom Vám v této nejisté době popřát pevné zdraví a silné nervy. Věříme v to, že jste v pořádku a zdraví a všichni přečkáme tuto nelehkou dobu bez větších následků a hlavně bez újmy na zdraví.  My všichni ve společnosti Gekkon International s.r.o. bereme veškerá opatření ohledně Covid-19 velmi vážně. Snažíme se naší servisní flotilu držet v plném provozu, servisní technici jsou vybaveni rouškami a respirátory, jednorázovými rukavicemi. Pečlivě dezinfikujeme servisní auta. Dostali jsme podporu od našeho hlavního čínského dodavatele, firmy HELI, která nám nyní dodává ochranné prostředky. Naší předností je flexibilita a osobní přístup ke každému obchodnímu a servisnímu zásahu. Udržujeme firmu v plném chodu za stálého dodržování všech bezpečnostních nařízení a jsme Vám stále plně k dispozici. Bez omezení a za dodržování bezpečnostních zdravotních opatření rovněž funguje i náš e-shop. Jsme velice rádi, že jste nám i v této době věrni a zboží u nás objednáváte. Vaše objednávky okamžitě zpracováváme.  Dle Vašeho požadavku zboží odesíláme přepravní společností (samozřejmě i na bezhotovostní dobírku) nebo si objednané zboží u nás můžete vyzvednout osobně v obvyklé pracovní době. Jsme přesvědčeni, že společně tuto nepříjemnou dobu ve zdraví přečkáme!


Nové sídlo naší firmy

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme již přestěhovaní v novém. Nyní nás najdete v ulici Milheimova č.p. 2915. Obrázek s naší budovou přikládáme, abyste měli lepší přehled až nás budete hledat. Budeme se na Vás těšit.


Přání

Krásné Vánoce!


Novinka týdne!

Dovolte, abychom se Vám pochlubili, že naše firma byla na globální konferenci všech dealerů VZV HELI, která proběhla minulý měsíc, oceněna jako NEJLEPŠÍ prodejce na světě a to již čtvrtým rokem po sobě. Moc nás to těší a rádi bychom proto poděkovali Vám všem za to, že jste naší firmě během tolika let stále tak věrní! Moc děkujeme! Doufáme, že Vaši důvěru v nás nezklameme ani v příštích letech.


1 2 3 4 5 ... 7
20-30 z 67