Novinky

Nové eko vozíky

Rádi bychom Vás informovali o tom, že firma HELI začala nově vyrábět další z řady eko vozíků - přesněji nejnovější z tohoto sortimentu je vozík CDD16J. Tento vysokozdvižný vozík se řadí mezi ručně vedené. Jeho nosnosti jsou tedy nově rozšířeny o 1500 a 1600 kg!


Nový retrák se stojící obsluhou

Vážení zákazníci, již dlouho jsme nepřišli s další novinkou a proto to musíme rychle napravit. V našem skladu se nachází nový retrák, který je určen pro stojící obsluhu. Tento retrák má nosnost 1,5 - 1,8 tuny a výšku zdvihu 6 metrů! A to se vyplatí. Je to zcela nový typ z tohoto sortimentu.


Novinka nízkozdvižný paletový vozík CBD15J

Vážení zákazníci, s novým rokem přichází i další novinky do naší firmy. Nyní se konkrétně jedná o nízkozdvižný paletový vozík, který nese název CBD15J. Tento paletový vozík se velmi snadno ovládá, je velmi lehký a s jeho malým poloměrem otáčení se snadno vejde i do velmi úzkých prostor. Dvěmi pomocnými kolečky na stranách vozíku je zajištěna jeho stabilita. Vozík se pyšní snadnou údržbou díky jeho konstrukci bez krytů a lithiovému akumulátoru. Na oji najdeme klasická ovládací tlačítka jako je spínač pojezdu či tlačítko zdvihu, dále zde máme umístěný indikátor baterie a samozřejmě ovládací klíč. Vozík má rovněž reverzní odskokové zařízení - čímž je zajištěna bezpečnost používání pro obsluhu.


Nové ručně vedené vozíky řady ECO

Naši milí zákazníci, již dlouho jsme Vás neinformovali, co je v naší firmě nového a to bychom nyní rádi změnili! Jistě víte, že našim hlavním sortimentem, který prodáváme, jsou vysokozdvižné vozíky. Nově jsou u nás ale k dostání také ručně vedené vysokozdvižné vozíky, které mají nosnost 1.200 kg! A která to je řada? Tyto vozíky jsou zařazeny do řady ECO!


Nový typ HELI K2

Pokud hledáte nějaký jednoduchý a spolehlivý stroj, tak jste tu na správné adrese! Nový typ HELI K2 je totiž přesně takový. Jeho konstrukce je vylepšena v mnoha směrech, což se Vám jistě bude velmi zamlouvat. Rám je proveden ve zvýšené tuhosti a dále je u stroje také snížena hlučnost. Stroj má rovněž menší poloměr otáčení. Díky vylepšeným zvětšeným sklům v kabině je zajištěn zvýšený komfort pro obsluhu během manipulace s vozíkem. 


Speciální paletový vozík OPL

Naši drazí zákazníci,  už jste to také slyšeli? Naše firma má nově v prodeji speciální paletové vozíky OPL. Specifický je především v umístění nástupní plošinky - je umístěna u vidlic. Vozík je s elektrickým pojezdem i zdvihem. Je vybaven servořízením a ližinami s tandemovými koly. Využití najde především tam, kde je zajištěna stabilní, pevná, rovná podlaha - kvůli dodržení bezpečnosti práce. 


Vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem Deutz TCD3,6

Naši vážení zákazníci, další novinkou tohoto roku je vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem Deutz TCD3,6! Tento motor má výkon 55,4 kW a i při 2200 otáčkách plní nejpřísnější emisní normu EURO 4! Tento vozík má nosnost 4, 4,5 a 5 tun a patří do nejnovější Green 3 serie. A čím je charakteristický dále? Je vybaven speciálními mokrými brzdami a automatickou ruční brzdou. Díky chladícímu systému s hliníkovým chladičem je u vozíku zajištěna nižší teplota motoru a převodovky. Dále patří do jeho výbavy rovněž LED světla a inteligentní display monitoru se všemi běžnými funkcemi. 


Nové vysokozdvižné vozíky Green 2 serie

Po dlouhé době opět přicházíme s novinkou a tou jsou zcela nové vysokozdvižné akumulátorové vozíky Green 2 serie. Jedná se o vozíky, které mají nosnost 3 a 3,5 tuny. A jaká jsou jejich specifika? Vozíky jsou poháněny dvěma AC motory, které jsou umístěné na obou předních kolech. Jejich výkon je 2x8 kW. Vozíky jsou dále vybaveny baterií o velikosti 80V, 700 Ah.


Nový typ vysokozdvižného vozíku

Vážení zákazníci, máme pro Vás novinku tohoto týdne. Vyrábíme nový typ terénních vysokozdvižných vozíků o nosnosti 3500 kg, které jsou právě určeny k jízdě na nezpevněných plochách. Aby byl zajištěn velký průchod terénem, tak je vozík vybaven velkými kvalitními koly. Dále je vozík vybaven automatickou uzávěrkou diferenciálu. Novinkou je rovněž kvalitní celokovová plně prosklená kabina s topením! 


Emisní norma EURO 5

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se zpřísňuje EU legislativa a že od roku 2019 bude v platnosti emisní norma EURO 5 na dieselové motory ve všech kubaturách, tak už i my necháváme vybavovat naše vozíky ISSUZU motory, které, tuto nejpřísnější legislativu, splňují. Tento motor ISSUZU V2403-CR-TIE4 s výkonem 43,2kw je vybaven elektronickým vstřikováním Common Rail, dále také turbo dmychadlem, filtrem pevných částic DPF, katalyzátorem DOC a systémem recirkulace spalin pro snížení emisí EGR.


1 ... 3 4 5 6 7 8
40-50 z 71