Novinky

Nové vysokozdvižné vozíky Green 2 serie

Po dlouhé době opět přicházíme s novinkou a tou jsou zcela nové vysokozdvižné akumulátorové vozíky Green 2 serie. Jedná se o vozíky, které mají nosnost 3 a 3,5 tuny. A jaká jsou jejich specifika? Vozíky jsou poháněny dvěma AC motory, které jsou umístěné na obou předních kolech. Jejich výkon je 2x8 kW. Vozíky jsou dále vybaveny baterií o velikosti 80V, 700 Ah.


Nový typ vysokozdvižného vozíku

Vážení zákazníci, máme pro Vás novinku tohoto týdne. Vyrábíme nový typ terénních vysokozdvižných vozíků o nosnosti 3500 kg, které jsou právě určeny k jízdě na nezpevněných plochách. Aby byl zajištěn velký průchod terénem, tak je vozík vybaven velkými kvalitními koly. Dále je vozík vybaven automatickou uzávěrkou diferenciálu. Novinkou je rovněž kvalitní celokovová plně prosklená kabina s topením! 


Emisní norma EURO 5

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se zpřísňuje EU legislativa a že od roku 2019 bude v platnosti emisní norma EURO 5 na dieselové motory ve všech kubaturách, tak už i my necháváme vybavovat naše vozíky ISSUZU motory, které, tuto nejpřísnější legislativu, splňují. Tento motor ISSUZU V2403-CR-TIE4 s výkonem 43,2kw je vybaven elektronickým vstřikováním Common Rail, dále také turbo dmychadlem, filtrem pevných částic DPF, katalyzátorem DOC a systémem recirkulace spalin pro snížení emisí EGR.


Vychystávací vozík OPL 12

Novinkou nového roku je u naší firmy především to, že jsme pro Vás připravili nový vychystávací vozík, který nese název OPL 12. Tento vozík OPL 12,  je upravený vysokozdvižný vozík CDD. Vidle vozíku se zvedají společně s obsluhou do výšky 1,2 m a díky tomu obsluha snadno dostane, kam je potřeba. Průběžná manipulace ve dvou regálových řadách již není pro skladníka žádný problém. Vozík je mezi zákazníky velice oblíbený, protože jsme jim dodali již více jak 200 kusů. A jak je to s cenou? Cena je velmi příznivá a není třeba se jí obávat. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Tříkolové vozíky série Green 2

Rádi bychom Vás informovali, že jsme nově začali prodávat zcela nový typ vozíků. A jsou to tříkolové vozíky série Green 2, které mají pohon na obě dvě přední kola! Vozíky vlastní novou elektroniku MOSFET s rekuperací energie a dále pak vlastní nové silnější elektromotory s AC technologií! Jejich další hlavní předností je rovněž zvedací rám, který zajišťuje lepší průhled a magnetické brzdy s automatickou ruční brzdou. Vozíky mají možnost boční výměny baterie. A jak si můžete tyto vozíky zapamatovat? Pomocí těchto jejich třech údajů - menší poloměr otáčení, flexibilnost a jednoduché řízení!


Green serie akumulátorového vozíku o nosnosti 3 - 3,5 t

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na naší další novinku. Nově jsme začali vyrábět novou green serii akumulátorového vozíku o nosnosti 3 - 3,5 t. Vozík je mimo jiné vybaven 80 V baterií a elektronikou CURTIS či ZAPI se zpětnou rekuperací energie při dojíždění a brždění. Vozík dosahuje 6 metrové výšky zdvihu a jeho hlavní přednost je ta, že je nově vybaven také možností jednoduché výměny baterie bokem pomocí válečkové tratě. Pokud Vás novinka zaujala, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. 


Akumulátorové vozíky pro světové výrobce

Naši vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na naši další novinku, která souvisí s novinkou předchozí. Firma Heli, která je našim nejdůležitějším partnerem, začala vyrábět věhlasné firmy nejen regálové zakladače, ale také akumulátorové čtyřkolové vozíky s předními poháněnými koly. Vozíky mají nosnost 1.600 až 2.000 kg a jsou plně vybavené! Najdete je v naší nabídce. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.


Regálové zakladače pro firmu JUNGHEINRICH

Naši milí zákazníci, již dlouho jsme nepřišli s žádnou novinkou a to je třeba napravit. Rádi bychom Vám tedy oznámili, že firma HELI, která je naším nejdůležitějším partnerem, začala vyrábět pro firmu JUNGHEINRICH regálové zakladače. Tyto regálové zakladače mají nosnost 1400, 1800 a 2000 kg. Výška zdvihu se pak pohybuje kolem 10 m!


Tříkolový vozík EFG16

Vážení zákazníci, již dlouho jsme se neozvali s nějakou novinkou a proto je na čase Vám jednu představit. Firma HELI, která je našim hlavním a nejdůležitějším partnerem, začala vyrábět vysokozdvižné akumulátorové vozíky pro firmu Jungheinrich. Tyto vozíky jsou tříkolové a najdete je pod označením EFG16.


9 a 10 tunový vysokozdvižný akumulátorový vozík

Vážení zákazníci, opět přicházíme s další novinkou naší firmy a tou je pro tento týden devíti a deseti tunový akumulátorový vysokozdvižný vozík! Tento vozík najdete u nás v eshopu pod typovým označením CPD90 a CPD100. Vzhledem k tomu, že má vozík velikou baterii o 80V a až 1550 Ah, tak dokáže jezdit až skvělých 8 hodin! Ano, na pouhé jedno nabití baterie dokáže jezdit tak dlouhou dobu! Pokud Vás tato novinka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.


1 ... 3 4 5 6 7
40-50 z 64