Novinky

Vysokozdvižné vozíky EKO

Naši milí zákazníci, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši věrnost. Prodej vysokozdvižných vozíků řady EKO je opravdu úctyhodný. Je to nejvíce prodávaná kategorie z celé řady našich VZV! Čím si to u Vás zasloužily? No zřejmě tím, že se hodí do jakýchkoli provozů a rozhodně i tím, že je zde možnost výběru třech různých nosností. Prostě šikovní pomocníci!


Novinka roku! Budeme se stěhovat!

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám oznámili zřejmě jednu z nejdůležitějších novinek tohoto roku. Budeme se stěhovat! Koncem roku bude dokončena stavba zbrusu nového sídla naší firmy i s velikými sklady, které na snímcích zatím nejsou vidět! Budeme se tedy nově nacházet v Pardubicích v Milheimově ulici. V přízemí hlavní budovy naleznete recepci a showroom a v prvním patře pak vedení společnosti s administrací. Ve vedlejší budově se bude nacházet přípravna ještěrek, servis a montovna paletových vozíků a dva sklady, které umožní mít ve velkém počtu zboží ihned k odběru. Je to pro nás velmi významná událost, a proto se s ní chceme podělit již teď. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete i nadále s naší spolupráci spokojeni. I nadále sledujte vývoj této novinky, budeme Vás samozřejmě o všem dále informovat.


Nový paletový vozík

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že během dvou měsíců budeme mít skladem zcela nové paletové vozíky CBD15J! Pokud byste měli o tento typ paletových vozíků zájem, neváhejte nás již teď kontaktovat!


Nové eko vozíky

Rádi bychom Vás informovali o tom, že firma HELI začala nově vyrábět další z řady eko vozíků - přesněji nejnovější z tohoto sortimentu je vozík CDD16J. Tento vysokozdvižný vozík se řadí mezi ručně vedené. Jeho nosnosti jsou tedy nově rozšířeny o 1500 a 1600 kg!


Nový retrák se stojící obsluhou

Vážení zákazníci, již dlouho jsme nepřišli s další novinkou a proto to musíme rychle napravit. V našem skladu se nachází nový retrák, který je určen pro stojící obsluhu. Tento retrák má nosnost 1,5 - 1,8 tuny a výšku zdvihu 6 metrů! A to se vyplatí. Je to zcela nový typ z tohoto sortimentu.


Novinka nízkozdvižný paletový vozík CBD15J

Vážení zákazníci, s novým rokem přichází i další novinky do naší firmy. Nyní se konkrétně jedná o nízkozdvižný paletový vozík, který nese název CBD15J. Tento paletový vozík se velmi snadno ovládá, je velmi lehký a s jeho malým poloměrem otáčení se snadno vejde i do velmi úzkých prostor. Dvěmi pomocnými kolečky na stranách vozíku je zajištěna jeho stabilita. Vozík se pyšní snadnou údržbou díky jeho konstrukci bez krytů a lithiovému akumulátoru. Na oji najdeme klasická ovládací tlačítka jako je spínač pojezdu či tlačítko zdvihu, dále zde máme umístěný indikátor baterie a samozřejmě ovládací klíč. Vozík má rovněž reverzní odskokové zařízení - čímž je zajištěna bezpečnost používání pro obsluhu.


Nové ručně vedené vozíky řady ECO

Naši milí zákazníci, již dlouho jsme Vás neinformovali, co je v naší firmě nového a to bychom nyní rádi změnili! Jistě víte, že našim hlavním sortimentem, který prodáváme, jsou vysokozdvižné vozíky. Nově jsou u nás ale k dostání také ručně vedené vysokozdvižné vozíky, které mají nosnost 1.200 kg! A která to je řada? Tyto vozíky jsou zařazeny do řady ECO!


Nový typ HELI K2

Pokud hledáte nějaký jednoduchý a spolehlivý stroj, tak jste tu na správné adrese! Nový typ HELI K2 je totiž přesně takový. Jeho konstrukce je vylepšena v mnoha směrech, což se Vám jistě bude velmi zamlouvat. Rám je proveden ve zvýšené tuhosti a dále je u stroje také snížena hlučnost. Stroj má rovněž menší poloměr otáčení. Díky vylepšeným zvětšeným sklům v kabině je zajištěn zvýšený komfort pro obsluhu během manipulace s vozíkem. 


Speciální paletový vozík OPL

Naši drazí zákazníci,  už jste to také slyšeli? Naše firma má nově v prodeji speciální paletové vozíky OPL. Specifický je především v umístění nástupní plošinky - je umístěna u vidlic. Vozík je s elektrickým pojezdem i zdvihem. Je vybaven servořízením a ližinami s tandemovými koly. Využití najde především tam, kde je zajištěna stabilní, pevná, rovná podlaha - kvůli dodržení bezpečnosti práce. 


Vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem Deutz TCD3,6

Naši vážení zákazníci, další novinkou tohoto roku je vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem Deutz TCD3,6! Tento motor má výkon 55,4 kW a i při 2200 otáčkách plní nejpřísnější emisní normu EURO 4! Tento vozík má nosnost 4, 4,5 a 5 tun a patří do nejnovější Green 3 serie. A čím je charakteristický dále? Je vybaven speciálními mokrými brzdami a automatickou ruční brzdou. Díky chladícímu systému s hliníkovým chladičem je u vozíku zajištěna nižší teplota motoru a převodovky. Dále patří do jeho výbavy rovněž LED světla a inteligentní display monitoru se všemi běžnými funkcemi. 


1 ... 3 4 5 6 7 8
40-50 z 74