Novinky

Regálové zakladače pro firmu JUNGHEINRICH

Naši milí zákazníci, již dlouho jsme nepřišli s žádnou novinkou a to je třeba napravit. Rádi bychom Vám tedy oznámili, že firma HELI, která je naším nejdůležitějším partnerem, začala vyrábět pro firmu JUNGHEINRICH regálové zakladače. Tyto regálové zakladače mají nosnost 1400, 1800 a 2000 kg. Výška zdvihu se pak pohybuje kolem 10 m!


Tříkolový vozík EFG16

Vážení zákazníci, již dlouho jsme se neozvali s nějakou novinkou a proto je na čase Vám jednu představit. Firma HELI, která je našim hlavním a nejdůležitějším partnerem, začala vyrábět vysokozdvižné akumulátorové vozíky pro firmu Jungheinrich. Tyto vozíky jsou tříkolové a najdete je pod označením EFG16.


9 a 10 tunový vysokozdvižný akumulátorový vozík

Vážení zákazníci, opět přicházíme s další novinkou naší firmy a tou je pro tento týden devíti a deseti tunový akumulátorový vysokozdvižný vozík! Tento vozík najdete u nás v eshopu pod typovým označením CPD90 a CPD100. Vzhledem k tomu, že má vozík velikou baterii o 80V a až 1550 Ah, tak dokáže jezdit až skvělých 8 hodin! Ano, na pouhé jedno nabití baterie dokáže jezdit tak dlouhou dobu! Pokud Vás tato novinka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.


Nové vozíky BD

Vážení zákazníci, milí přátelé, po dlouhé době přicházíme opět s další novinkou naší firmy. Rádi bychom Vám oznámili, že nabízíme nové a velice populární vozíky BD. Tyto vozíky mají nosnost 1000 až 5000 kg a jsou s celou řadou výbavy. V příkladu můžeme uvést třeba uzavřenou kabinu pro řidiče nebo sklápěcí bočnice. Vozíky jsme také schopni vybavit technickým průkazem pro vystavení SPZ. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit! 


Green serie novinky

Vážení zákazníci, novinkou tohoto týdne je zrychlená rychlost zdvihu u nové Green serie! Tato rychlost je zrychlená o celých 11%. To ale není všechno! U Green serie máme ještě další dvě novinky - sníženou teplotu hydraulického oleje o 11% a ještě jsme také snížili spotřebu paliva o celých 6%! 


Nová flexibilní převodovka

Novinkou tohoto týdne je nová flexibilní převodovka! Ano, čtete dobře. Od tohoto týdne vybavujeme všechny vozíky Green serie s nosností 2 - 3,5 t novou flexibilní převodovkou. Díky této převodovce je mnohem pohodlnější ovládání vozíků, neboť snižuje vibrace a hluk vozíku až o 30%.


Nové vysokozdvižné vozíky H serie

Naši milí zákazníci, seznamujeme Vás s novými vysokozdvižnými vozíky se spalovacím motorem, které obohatily naši novou H serii. Tyto vozíky si u nás můžete vybrat v různých nosnostech, které se pohybují od 1500 do 1800 kg. Vozíky mají dieselové motory ISUZU C240 a benzinové NISSAN (GCT K21). Bližší seznámení s vozíky najdete na našem e-shopu eulift.cz nebo můžete volat na naši telefonní linku +420 606 600 011.


Nové vybavení tříkolových vysokozdvižných vozíků VE315

Novinkou tohoto týdne je nová 24V elektronika, kterou naleznete u našich tříkolových vysokozdvižných vozíků VE315, které mají pohon zadního kola. Pokud se tedy rozhodnete si některý z tohoto sortimentu vybrat, tak jistě nebudete litovat, neboť tyto tříkolové vysokozdvižné vozíky mají tedy silnější motor pojezdového kola a zdvižný rám s větším a lepším průhledem.


Nové motory

Pokud si budete chtít zakoupit u naší společnosti vysokozdvižné vozíky jejichž nosnost je 5 - 10 tun, tak vězte, že se rozhodně nerozhodnete špatně. Tyto vozíky jsou nově vybaveny nejmodernějšími dieselovými motory DEUTZ TCD 3,6, které splňují nejpřísnější emisní normu EURO IIIB. Tyto motory jsou 4 válce o obsahu 3,6 l a mají 65,4 KW.


Převodovka vozíků Green serie

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili novou převodovku, která je novinkou pro vozíky Green série o nosnosti 1000 - 3500 kg. Díky přenosu síly pomocí kardanu se sníží vibrace až o 30%. Nová převodovka je výborná pro zajištění nižší hlučnosti vozíku a tím pádem zajišťuje i větší komfort obsluhy.


1 ... 3 4 5 6
40-50 z 57