Novinky

Nový typ HELI K2

Pokud hledáte nějaký jednoduchý a spolehlivý stroj, tak jste tu na správné adrese! Nový typ HELI K2 je totiž přesně takový. Jeho konstrukce je vylepšena v mnoha směrech, což se Vám jistě bude velmi zamlouvat. Rám je proveden ve zvýšené tuhosti a dále je u stroje také snížena hlučnost. Stroj má rovněž menší poloměr otáčení. Díky vylepšeným zvětšeným sklům v kabině je zajištěn zvýšený komfort pro obsluhu během manipulace s vozíkem. 


Speciální paletový vozík OPL

Naši drazí zákazníci,  už jste to také slyšeli? Naše firma má nově v prodeji speciální paletové vozíky OPL. Specifický je především v umístění nástupní plošinky - je umístěna u vidlic. Vozík je s elektrickým pojezdem i zdvihem. Je vybaven servořízením a ližinami s tandemovými koly. Využití najde především tam, kde je zajištěna stabilní, pevná, rovná podlaha - kvůli dodržení bezpečnosti práce. 


Vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem Deutz TCD3,6

Naši vážení zákazníci, další novinkou tohoto roku je vysokozdvižný vozík s dieselovým motorem Deutz TCD3,6! Tento motor má výkon 55,4 kW a i při 2200 otáčkách plní nejpřísnější emisní normu EURO 4! Tento vozík má nosnost 4, 4,5 a 5 tun a patří do nejnovější Green 3 serie. A čím je charakteristický dále? Je vybaven speciálními mokrými brzdami a automatickou ruční brzdou. Díky chladícímu systému s hliníkovým chladičem je u vozíku zajištěna nižší teplota motoru a převodovky. Dále patří do jeho výbavy rovněž LED světla a inteligentní display monitoru se všemi běžnými funkcemi. 


Nové vysokozdvižné vozíky Green 2 serie

Po dlouhé době opět přicházíme s novinkou a tou jsou zcela nové vysokozdvižné akumulátorové vozíky Green 2 serie. Jedná se o vozíky, které mají nosnost 3 a 3,5 tuny. A jaká jsou jejich specifika? Vozíky jsou poháněny dvěma AC motory, které jsou umístěné na obou předních kolech. Jejich výkon je 2x8 kW. Vozíky jsou dále vybaveny baterií o velikosti 80V, 700 Ah.


Nový typ vysokozdvižného vozíku

Vážení zákazníci, máme pro Vás novinku tohoto týdne. Vyrábíme nový typ terénních vysokozdvižných vozíků o nosnosti 3500 kg, které jsou právě určeny k jízdě na nezpevněných plochách. Aby byl zajištěn velký průchod terénem, tak je vozík vybaven velkými kvalitními koly. Dále je vozík vybaven automatickou uzávěrkou diferenciálu. Novinkou je rovněž kvalitní celokovová plně prosklená kabina s topením! 


Emisní norma EURO 5

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se zpřísňuje EU legislativa a že od roku 2019 bude v platnosti emisní norma EURO 5 na dieselové motory ve všech kubaturách, tak už i my necháváme vybavovat naše vozíky ISSUZU motory, které, tuto nejpřísnější legislativu, splňují. Tento motor ISSUZU V2403-CR-TIE4 s výkonem 43,2kw je vybaven elektronickým vstřikováním Common Rail, dále také turbo dmychadlem, filtrem pevných částic DPF, katalyzátorem DOC a systémem recirkulace spalin pro snížení emisí EGR.


Vychystávací vozík OPL 12

Novinkou nového roku je u naší firmy především to, že jsme pro Vás připravili nový vychystávací vozík, který nese název OPL 12. Tento vozík OPL 12,  je upravený vysokozdvižný vozík CDD. Vidle vozíku se zvedají společně s obsluhou do výšky 1,2 m a díky tomu obsluha snadno dostane, kam je potřeba. Průběžná manipulace ve dvou regálových řadách již není pro skladníka žádný problém. Vozík je mezi zákazníky velice oblíbený, protože jsme jim dodali již více jak 200 kusů. A jak je to s cenou? Cena je velmi příznivá a není třeba se jí obávat. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Tříkolové vozíky série Green 2

Rádi bychom Vás informovali, že jsme nově začali prodávat zcela nový typ vozíků. A jsou to tříkolové vozíky série Green 2, které mají pohon na obě dvě přední kola! Vozíky vlastní novou elektroniku MOSFET s rekuperací energie a dále pak vlastní nové silnější elektromotory s AC technologií! Jejich další hlavní předností je rovněž zvedací rám, který zajišťuje lepší průhled a magnetické brzdy s automatickou ruční brzdou. Vozíky mají možnost boční výměny baterie. A jak si můžete tyto vozíky zapamatovat? Pomocí těchto jejich třech údajů - menší poloměr otáčení, flexibilnost a jednoduché řízení!


Green serie akumulátorového vozíku o nosnosti 3 - 3,5 t

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na naší další novinku. Nově jsme začali vyrábět novou green serii akumulátorového vozíku o nosnosti 3 - 3,5 t. Vozík je mimo jiné vybaven 80 V baterií a elektronikou CURTIS či ZAPI se zpětnou rekuperací energie při dojíždění a brždění. Vozík dosahuje 6 metrové výšky zdvihu a jeho hlavní přednost je ta, že je nově vybaven také možností jednoduché výměny baterie bokem pomocí válečkové tratě. Pokud Vás novinka zaujala, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. 


Akumulátorové vozíky pro světové výrobce

Naši vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na naši další novinku, která souvisí s novinkou předchozí. Firma Heli, která je našim nejdůležitějším partnerem, začala vyrábět věhlasné firmy nejen regálové zakladače, ale také akumulátorové čtyřkolové vozíky s předními poháněnými koly. Vozíky mají nosnost 1.600 až 2.000 kg a jsou plně vybavené! Najdete je v naší nabídce. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.


1 ... 3 4 5 6 7
40-50 z 67