Potřebujete servis? Kontaktujte nás.

Kompletní péče o manipulační techniku.

Jsme tu pro vás od servisních zásahů a technických kontrol až po garanční prohlídky. Záruční doba vozíku je stanovena na čtyři roky, během nichž je také nutné absolvovat pravidelné garanční prohlídky pod naším vedením. Po jejím uplynutí nabízíme pokračující servisní podporu, aby byla technika stále ve špičkovém stavu.

Jak servis počítáme

Hodinová sazba našeho technika je 790 Kč, přičemž u zásahů do 50 km od Pardubic počítáme skutečné náklady na dopravu, při větší vzdálenosti účtujeme paušálně 2000 Kč. Neúčtujeme čas technika strávený na cestě, fakturujeme pouze čas práce na opravě či údržbě.

Servisní tým

Náš servisní tým se skládá z 20 zkušených techniků, kteří poskytují kvalitní služby po celé České republice a Slovensku.

Klademe důraz na individuální přístup, proto ke každému zákazníkovi přidělujeme konkrétního servisního technika, který zná vaše potřeby .

Servisní flotila

Centrála v Pardubicích koordinuje všechny servisní aktivity abychom co nejlépe či dle vašich potřeb zajistili, že k vám v případě akutní potřeby dorazí technik, který je nejblíže vaší lokalitě.

Objednávka servisu

Ceny jsou od 1. 1. 2024 upraveny:

- Hodinová sazba za práci technika: 790 Kč bez DPH
- Dopravné do 100 km: 20 Kč/km bez DPH
- Paušální dopravné tzn. doprava nad 100 km: 2.000 Kč bez DPH
(počítáno jako cesta k zákazníkovi i zpět, tedy např. 50 km tam + 50 km zpět).

 • Vyberte druh pohonu: *
 • Diesel
 • LPG
 • CNG
 • AKU
 • Ruční
 • Vozík je v pronájmu či leasingu: *
 • ANO
 • NE
Pokud nevyplníte kolonku s kontakty na osobu zodpovědnou za převzetí servisovaného vozíku automaticky bude kontaktována osoba pro převzetí vozíku, která je vyplněna v kolonce "Příjmení osoby objednávací opravu, telefon".

Přidat soubor č.1

file_1
Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Přidat soubor č.2

file_2
Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Přidat soubor č.3

file_3
Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Gekkon International s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá Gekkon International s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).

Pokud potřebujete servis, garanční prohlídku nebo technickou kontrolu, vyplňte prosím Servisní formulář.

 1. Naši servisní technici dostávají vámi zaslané informace přímo do svých tabletů, se kterými následně při řešení servisních požadavků pracují.

 2. Ve formuláři Objednávka servisu, naleznete potřebné informace. Nejpozději do druhého dne dorazí automatická odpověď, že jsme obdrželi objednávku, která je v procesu. Ohledně její realizace se s vámi spojí servisní technik. Prosíme o vyplnění zejména povinných polí, abychom mohli patřičně a včas reagovat.

 3. V případě havárie nebo nutnosti urgentního servisního zásahu, nás prosím kontaktujte na emailu: servis@gekkon.org, nebo na telefoním čísle +420 734 835 574.